Innisfree: Jeju Volcanic Liquid Nose Pack

Innisfree: Jeju Volcanic Liquid Nose Pack, yani Jeju Volkanik Sıvı Burun Paketi’miz, burundaki siyah noktalar için “burun” yazıp aratırken karşılaştığım bir ürün oldu. Kullanımı ve fiyatı mantıklı geldi; Kocaman bir tüp ve sıvı olduğu için de herhangi bir kalıba bağlı kalmadan, siyah nokta olan her yere uygulanabilecek bir ürün.

Ürün tanıtımı: Jeju’dan volkanik kalıntılar içeren, soyarak çıkarabileceğiniz bir pakettir. Burnunuzun şekline tam uyum sağlayarak saklanan derin siyah noktaların çıkmasına yardımcı olur. Cildinizi pürüzsüz ve yumuşak bir şekilde bırakır.

Görsel

Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra, bir tonik yardımıyla arındırın. Ardından, siyah noktalarınızın olduğu bölgede uygulayın. Kuruyana kadar, yaklaşık 10-15 dk bekletin. Cilt dokusunun ters yönüne doğru, sıyırarak çıkartın. Haftada 1-2 defa kullanınız.

Görsel

Tüpümüz 40 ml içerikli. 

Görsel

Yukarıda anlatıldığı gibi, tüpün içeriğini burnuma sürdüm. Ancak ben, kuruması için daha çok bekliyorum. Sanırım İstanbul’un neminden. 

İlk kullanımımda hiçbir etki göremedim. Sıvının yapısı da siyah olduğundan, üzerinde çok fazla bir şey gözükmüyor. Ama 3. ve sonraki kullanımlarımda ufak tefek çıkıntılar gördüm. Bunu başarılı bir sonuç olarak görüyorum, çünkü bir kaç gün öncesinde burun bandı kullanmıştım. Sık aralıklarla burun bandı vb şeyler kullanırsanız birinci kullanımınızdan daha az sonuç elde edersiniz. Hatta çoğu zaman hiçbir sonuç görmeyebilirsiniz. Bu yüzden bence bu tarz ürünlerin haftada en fazla 3 defa, o da burnunuzdaki gözenekler yumuşayıp sinyal veriyorsa kullanılması gerekiyor. 

Bu ürüne başlamak için de, öncesinde 1-2 hafta boyunca, haftada en az 2 defa olmak şartıyla burun bandı kullanılmasını, ardından likit pakete geçiş yapılmasını öneririm.

Görsel

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi, ürünü istediğiniz alana yayın.

Görsel

Ardından kuruyunca, ters yöne doğru (burnumuz için aşağıdan yukarıya doğru) kaldırarak sıyırın.

Sürekli burun bandı kullanımı doğru değil. Zaten sıklıkla kullanırsanız rahatsız olmaya başlarsınız. Bu yüzden böyle yumuşak bir ara üründen yardım alabilirsiniz. 

Laneige’in burun bantları 30 lirayı aşabiliyor.. Üstelik içinde kaç tane varsa o kadar kullanabiliyoruz. Tüpümüz burun bantlarından çok daha uzun ömürlü.

Yine de tek başına kullanılacak bir ürün değil. İlk defa bu konu ile ilgili bir ürün alacaksanız ve siyah noktalarınız fazla ve derinlerde yer edinmişse, bütçeniz de kısıtlıysa öncelikle burun bandı almanızı öneririm^^

Sevdiğim: Yumuşak dokusu, burun bantları gibi çok kullanım sonucu tahriş etmemesi.

Sevmediğim: çok aşırı bir etkisi yok. Mucizevi bir sonuç elde edilmiyor.

Bir daha alır mıyım?: Bitseydi, takviye ürün olarak alırdım. Ama bu tüp bana 1 sene belki de daha fazla yeter ^^

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s